Publikacje nauczycieli

• Dnia 16 września w naszym przedszkolu odbył się "Dzień Sportu". Starszaki wzięły udział w rywalizacji sportowej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową Nr 1. Młodsze przedszkolaki z oddziału I, II i III wspólnie bawiły się w ogrodzie przedszkolnym pokonując tor przeszkód.

2019-09-22, 23:14 Anna Wolak
  • W dniu 12.09.2019 r. grupy: "Tygryski" i "Pszczółki" spotkały się z dzielnicową mł. asp. Małgorzatą Paprocką. Pani Policjantka rozmawiała z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa w drodze do przedszkola, na placu zabaw i w salach przedszkolnych. Mówiła również o niebezpieczeństwach jakie mogą czyhać na przedszkolaków w

2019-09-22, 23:10 Lidia Łuczak
  • W grupach: "Przyjaciele Kubusia Puchatka" i "Króliczki" odbyły się warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zorganizowane w związku z realizacją projektu "Bądź świadomy, ratuj życie!" w ramach dofinansowania w konkursie Funduszu Inicjatyw Obywatelskich "Mikrodotacje, lokalne przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego".

2019-09-22, 23:00 Renata Kostkiewicz
  • Relacjonuje: Karolina Cieślak Coś dla zdrowia. Skrzaty wiedzą, że aby być zdrowym i silnym trzeba dobrze się odżywiać. Wszystkie zrobione kanapki zostały spałaszowane w zaskakującym tempie. Czy to kiełki czy cebula- teraz już żadne warzywa nam niestraszne.

2019-09-22, 22:49 Barbara Kowalska
  • Dzień Przedszkolaka obchodzimy 29 września. W tym dniu wspólnie z dziećmi z oddziału II w szczególny sposób świętowali to, że są przedszkolakami oraz przypomnieliśmy o roli przedszkola w ich rozwoju i zdobywaniu konkretnych umiejętności. Święto jest też dobrą okazją do tego, by zwrócić uwagę innych osób i instytucji na potrzeby

2019-09-22, 22:43 Renata Irytowska Nowak
  • Relacjonuje: Zosia Szewczyk Misie wiedzą, że w owocach ukryte jest zdrowie. Dlatego z apetytem zajadają podane na drugie śniadanko jabłuszka. Zajadają je ze skórką, bo wiadomo, że w skórce jest najwięcej witaminek. A Misie już wiedzą, że po witaminkach się rośnie, ma się zdrowe ząbki, no i jest się grzecznym

2019-09-22, 22:38 Barbara Kowalska

2019-09-22, 22:32 Renata Irytowska Nowak
  • Idziemy do przedszkola przedszkole już nas woła. Lalki, misie, klocki lego, a więc rękę daj kolego! Poskaczemy, pośpiewamy, dobry humor tutaj mamy. Witamy w kolejnym roku szkolnym!

2019-09-22, 22:32 Renata Irytowska Nowak
  • Dziś do Misiów przyszła paczka!!! Ależ fajne rzeczy tam były. Kredki, farbki, plastelina. Teraz to Misie pokażą jak pięknie umieją rysować, malować i lepić. A rozpakowywanie, to dopiero była frajda.

2019-09-22, 22:31 Barbara Kowalska
Wyświetl