Publikacje nauczycieli

• Dnia 17 kwietnia dzieci wprowadziły nas w świąteczny nastrój śpiewając piosenki związane z tradycjami wielkanocnymi, uczestnicząc w zabawach z zajączkiem, szukając ukrytych pisanek. Wszystkie atrakcje zakończył uroczysty obiad, który przedszkolaki zjadły z apetytem.

2019-04-23, 22:13 Anna Wolak
  • W ramach doradztwa zawodowego i poznawania nowych zawodów, w miesiącu marzec, nasi przedszkolacy mieli możliwość poznać cztery nowe zawody: fryzjera, fotografa, kosmetyczkę i jednocześnie fizjoterapeutę oraz żołnierza. Pani Agnieszka ( mama Błażeja z grupy Smerfy) opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz

2019-04-23, 21:16 Małgorzata Górka
  • W naszym przedszkolu już tradycyjnie jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi dzieci z grupy starszej przygotowywały się do tego bardzo ważnego święta. Poznały tradycję,ozdabiały jajka wielkanocne oraz wyruszyły na poszukiwania Wielkanocnego zajączka do ogrodu przedszkolnego.

2019-04-23, 20:16 Ilona Sawicka
  • W okresie przedświątecznym dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich w Sławsku. Przedszkolaki przygotowały kolorową tradycyjną palmę, którą można było podziwiać w kościele w Sławsku.

2019-04-23, 20:05 Ilona Sawicka
  • Przed Świętami Wielkanocnymi jak zwykle we wszystkich grupach zrobiło się wesoło i kolorowo. Dzieci dekorowały salę, wykonywały świąteczne ozdoby, sadziły kwiaty, roślinki, siały rzeżuchę. W ładną pogodę dzieci bawiły się w ogrodzie...

2019-04-23, 20:00 Agnieszka Ambrożkiewicz
  • W dniu 18.04.2019r. odbyły się zajęcia edukacyjne z cyklu "Wesoły Uniwersytet" pt."Metamorfozy zwierząt". W trakcie tego spotkania, dzieci poznały fazy rozwojowe motyla, żaby i biedronki. Jak zawsze, było trochę śmiechu,bo warsztaty w wykonaniu naszych gości realizowane są „na wesoło”.

2019-04-23, 19:50 Agnieszka Ambrożkiewicz
  • W Wielkim Tygodniu nie mogło oczywiście zabraknąć akcentów wielkanocnych. Wszystkie podejmowane działania związane były ze zbliżającymi się świętami. Panie z Krośnicy pokazały Nam jak powstają kroszonki. Podzieliły się też ciekawymi historiami z tego okresu. W Wielki Czwartek pani Ania Kolberg "zaprosiła" wszystkich przedszkolaków na obchody

2019-04-23, 19:36 Beata Polańska
  • Dzieci z grupy IV udały się do biblioteki przy ul. Opolskiej. Zajęcia dotyczyły zwyczajów i tradycji wielkanocnych, dzieci poszerzyły je w oparciu o ciekawą literaturę, zagadki oraz pogadankę.

2019-04-23, 19:28 Agnieszka Ambrożkiewicz
  • Nasi dzielni Strażacy gościli nas w swojej remizie 16 kwietnia. Rankiem weszliśmy onieśmieleni w progi sraży pożarnej. Bardzo miły Pan Strażak zaprosił nas do obejrzenia filmu o pracy strażaków, zagrożeniach pożarowych i sposobach zachowania podczas pożaru. Potem było zwiedzanie remizy, oglądanie wyposażenia i umundorwania oraz pojazdów - samochodów,

2019-04-23, 19:08 Małgorzata Czekaj
Wyświetl