wybierz autora:
  • Dzieci z najstarszych grup: Biedronki oraz Żabki odwiedziły Bibliotekę Miejską w Chyloni. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały opowieści pań o książkach, o pracy w bibliotece. I teraz bardzo proszą - Mamo!, Tato! - poczytaj mi bajeczkę- codziennie!
    Relacja 2013-02-26, 10:25 | autor: mgr Joanna Lis
  • W piątek odwiedzili nas niesamowici goście: pies rasy border collie-Absynt wraz z przemiłymi paniami - pracownikami Poszukiwawczego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gdyni. POPR specjalizuje się w poszukiwaniach w terenach otwartych, jakimi są lasy, bagna, łąki i plaże.
    Relacja 2013-02-17, 21:49 | autor: Pani Sylwia
  • Od rana 14.02.w przedszkolu dostępna będzie specjalna walentynkowa skrzynka pocztowa. Zachęcamy do wrzucania walentynek naszym ukochanym szkrabom. A jeśli szkrab ma ochotę wyznać miłość swojej walentynce - również jest okazja :)
    Komunikat 2013-02-13, 16:06 | autor: Pani Sylwia
  • Większą niespodzianką od pysznego pączka był występ pań -na przedszkolnej scenie wystąpiły wszystkie panie nauczycielki. p.Hania- Żuk p.Sylwia-Biedroneczka p.Agnieszka- Leń p.Kasia- Pan Hilary p.Małgosia- doktor p.Mirelka- Chory Kotek
    Relacja 2013-02-07, 14:52 | autor: mgr Joanna Lis
  • Gościliśmy w naszym przedszkolu super gości- BABCIE I DZIADKÓW naszych przedszkolaków... były wiersze, piosenki, prezenty, życzenia, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. I szkoda tylko, że następny Dzień Babci i Dziadka dopiero za rok.
    Relacja 2013-02-07, 12:13 | autor: mgr Joanna Lis