wybierz autora:
  • Jasełka w wykonaniu dzieci z gr IV obejrzeli Rodzice a podczas Wigilii przedszkolnej również wszystkie przedszkolaki i pracownicy przedszkola. Dziękujemy p. Mireli, p.Asi i dzieciaczkom za trud włożony w przygotowanie tak pięknego przedstawienia.
    Relacja 2013-01-01, 17:33 | autor: Pani Sylwia
  • Odwiedził wszystkie dzieci. W każdej grupie powitany został piosenką,wierszykiem- nawet prezenty od dzieci dostał.Na szczęście wszyscy grzeczni byli i wszyscy dostali prezenty.
    Relacja 2012-12-10, 14:08 | autor: mgr Joanna Lis
  • Mikołaj bardzo nas zaskoczył. Najpierw zapukał do drzwi od strony tarasu. Spoglądał przez okna na bawiące się dzieci. Potem obszedł całe przedszkole dookoła,zerknął na drabinkę na dachu przedszkola, po której w nocy wszedł wprost do komina. Na szczęście nie
    Relacja 2012-12-08, 18:39 | autor: Pani Sylwia
  • Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ZADANIAMI WYCHOWAWCZO – OPIEKUŃCZO – DYDAKTYCZNYMI NA M-C grudzień WYNIKAJĄCYMI Z REALIZACJI TEMATÓW KOMPLEKSOWYCH W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH WIEKOWYCH.Należy kliknąć podstronę interesującej nas grupy, np.
    Komunikat 2012-12-05, 21:27 | autor: Pani Sylwia
  • Rozpoczął się radosny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Już niedługo w rodzinnym gronie zasiądziemy do Wigilijnego stołu. Nie zapominajmy,że nasze dzieci mogą stać się w tym przedświątecznym czasie naszymi małymi domowymi pomocnikami. Włączajcie Państwo
    Komunikat 2012-12-04, 19:06 | autor: Pani Sylwia