wybierz autora:
  • Już JUTRO tj. 8 stycznia wielki BAL PRZEBIERAŃCÓW. Prosimy rodziców o przebranie dzieci.(Dzisiaj od 7.00-17.00 jest możliwość wypożyczenia stroju). Przed zabawą- około 9.15-9.30 będzie fotograf, który wykona zdjęcia indywidualne i grupowe. Do tańca
    Komunikat 2013-01-07, 10:04 | autor: mgr Joanna Lis
  • Jedyny taki dzień w roku, gdy cała nasza Przedszkolna Rodzina -wraz z zaproszonymi przedstawicielami Rady Rodziców najpierw ogląda Jasełka, potem słucha Ewangelii,składa życzenia, dzieli się opłatkiem i zasiada do wspólnego stołu- to właśnie przedszkolna
    Relacja 2013-01-04, 11:26 | autor: mgr Joanna Lis
  • Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ZADANIAMI WYCHOWAWCZO – OPIEKUŃCZO – DYDAKTYCZNYMI NA M-C styczeń WYNIKAJĄCYMI Z REALIZACJI TEMATÓW KOMPLEKSOWYCH W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH WIEKOWYCH.Należy kliknąć podstronę interesującej nas grupy, np. "Motylki"
    Komunikat 2013-01-01, 22:44 | autor: Pani Sylwia
  • Jasełka w wykonaniu dzieci z gr IV obejrzeli Rodzice a podczas Wigilii przedszkolnej również wszystkie przedszkolaki i pracownicy przedszkola. Dziękujemy p. Mireli, p.Asi i dzieciaczkom za trud włożony w przygotowanie tak pięknego przedstawienia.
    Relacja 2013-01-01, 17:33 | autor: Pani Sylwia
  • Odwiedził wszystkie dzieci. W każdej grupie powitany został piosenką,wierszykiem- nawet prezenty od dzieci dostał.Na szczęście wszyscy grzeczni byli i wszyscy dostali prezenty.
    Relacja 2012-12-10, 14:08 | autor: mgr Joanna Lis