wybierz autora:
  • Za dzisiejsze zabawy z chemią dziękujemy pani Małgosi- mamie Oli z biedronek, która zorganizowała takie pasjonujące zajęcia.Poprowadziła je p. Sonia z asystentkami- bardzo dziękujemy. Dotknąć, przelać, dodać, powąchać...- to właśnie sposoby na to, by się dowiedzieć,
    Relacja 2013-04-04, 20:05 | autor: mgr Joanna Lis
  • Również żabki eksperymentowały w dniu dzisiejszym z "suchym lodem" i nie tylko.Dzieci wykonały doświadczenia ze zmieniającym barwę sokiem z czerwonej kapusty (zasada i kwas). Tu też super wyszło doświadczenie z zieloną lawą.
    Relacja 2013-04-04, 19:27 | autor: mgr Joanna Lis
  • Doświadczenia z tzw. "suchym lodem" były bardzo ciekawe. Spotkanie z nauką bardzo się wszystkim podobało.A Motykom chyba najbardziej pękające "purchawki".
    Relacja 2013-04-04, 18:52 | autor: mgr Joanna Lis
  • Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych wiosenną nadzieją, dużo zdrowia, uśmiechu, optymizmu, wiary i miłości, smacznego święconego jajeczka oraz mokrego śmigusa -dyngusa składa: dyrektor wraz z wszystkimi pracownikami Przedszkola
    Komunikat 2013-03-28, 19:49 | autor: mgr Joanna Lis
  • Zajączek szybko po śniegu obok przedszkola pomykał- prezenty pogubił na holu i w salach. Dzieci szukały i dodam, ze wszystkie były grzeczne, bo każdy przedszkolak prezent znalazł :)