Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia tuż,tuż...

Rozpoczął się radosny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Już niedługo w rodzinnym gronie zasiądziemy do Wigilijnego stołu. Nie zapominajmy,że nasze dzieci mogą stać się w tym przedświątecznym czasie naszymi małymi domowymi pomocnikami. Włączajcie Państwo dzieci w świąteczne przygotowania w kuchni i domowe porządki. Niech narysują coś pięknego na Kartce Świątecznej, wytrą kurz na swoim stoliku, upieką z mamą pierniczki. Dla dzieci Święta to przede wszystkim prezenty, lecz my, jako Rodzice i wychowawcy powinniśmy uczyć ich wspólnego przygotowania do tych szczególnych świąt. Niech poczują tę magię z każdej strony :) W przedszkolu już od 6.12. zaczniemy dekorować sale, panie woźne myją okna, pucują kąty. Pani Dyrektor była grzeczna...dzieci i panie nauczycielki również,więc na pewno odwiedzi nas Święty Mikołaj z prezentami :)Czekamy z niecierpliwością :)
Na życzenia świąteczne jeszcze zbyt wcześnie. Na pewno zrobi to w imieniu całego przedszkola p.dyrektor Joanna Lis już niebawem :)
Komunikat 2012-12-04, 19:06 | autor: Pani Sylwia