WAŻNY KOMUNIKAT DLA RODZICÓW DOTYCZĄCY UBEZPIECZENIA NNW SZKOLNE

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że w roku szkolnym 2019/20 nasze Przedszkole postanowiło nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolnego. Nie pozostajemy jednak obojętni na kwestie bezpieczeństwa naszych podopiecznych, dlatego spośród ofert ubezpieczenia, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne
wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Ubezpieczenia NNW dla dzieci ).
Na portalu bezpieczny.pl Rodzic może samodzielnie wybrać zakres ubezpieczenia i składkę , które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom.
Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego ze zniżką 10%

www.bezpieczny.pl/25394

Dodatkową korzyścią dla Państwa, wynikającą z zakupu ubezpieczenia w formie indywidualnej, są zniżki na OC/AC pojazdu:
-10% zniżki przy użyciu kodu lokalnego Pośrednika 25394
-3% zniżki za zakup dowolnego (np. szkolnego) ubezpieczenia za pomocą strony www.bezpieczny.pl w ciągu ostatniego roku;
-50 PLN zniżki za zakup w ciągu ostatniego roku ubezpieczenia szkolnego dla dziecka, które nie ukończyło 17 r.ż.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie kodu lokalnego Pośrednika 25394, opcje te gwarantują uzyskanie 10% zniżki na wszystkie ubezpieczenia dostępne na stronie internetowej www.bezpieczny.pl , w tym na ubezpieczenia szkolne.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

BEATA PLEWA
e-mail: beata.plewa@o2.pl