"Królewna Śnieżka", czyli rodzice dzieciom...

To o Nich,drodzy Państwo,którzy od 3 lat w każdy Dzień Dziecka występują dla Waszych - naszych dzieci. Wielokrotne, kilkugodzinne próby tuż po pracy,pędem do przedszkola,przed każdym występem.
Szykowanie dekoracji,strojów,repertuaru lub szlifowanie roli :)) To chęci,zaangażowanie i czas spędzony razem,który przekuł się też
w przyjaźnie i zaufanie między Nimi.
To coś,czego nie widać,bo "ot-tak" się dzieje...i już jest występ. Otóż nie. Rodzice-aktorzy wykonali kawał solidnej roboty dla WSZYSTKICH dzieci. Podjęli słodkie zobowiązanie i się
z niego wywiązali :)

A teraz do Was,aktorzy,z którymi w tym roku przyjdzie nam, nauczycielom gr V,
się pożegnać:
Brakuje słów, by wyrazić naszą wdzięczność za Wasze  zaangażowanie w występy dla dzieci - w końcu nie tylko Waszych, ale WSZYSTKICH i to od 3 lat niezmiennie. Jesteście otwarci na współpracę, zdolni i kreatywni. A do tego macie ogromny dystans do samych siebie! Jak trzeba się wewnętrznie zmienić i w duchu się śmiać z siebie samego, by z kruchej,delikatnej kobiety,mamy - przemienić się w złą macochę, dziewczynkę, królową czy ciapowatego krasnala?  Lub z mężczyzny, na codzień poważnego, pracującego przed komputerem, głowy rodziny, przemienić się w  krasnala vel karzełka, potykającego się o własne nogi? Krasnala łkającego nad trumną Śnieżki lub księcia na białym koniu. Króla - wdowca czy myśliwego o "gołębim" sercu, który zwierza rozpruł, ale dziewczynkę oszczędził :)) Jakiej trzeba wyobraźni,by przemienić się w tajemnicze zwierciadło ! A jaką trzeba być wspaniałą siostrą,żeby bez ŻADNEJ próby i chwili zawahania przebrać się w pożyczony strój i brodę, i z uśmiechem na ustach odegrać rolę krasnala?
Takie rzeczy,tylko w Demptusiowie :)

Dziękujemy.
Relacja 2019-05-31, 20:45 | autor: Pani Sylwia