Akcja UNICEF " Wszystkie kolory świata" w Demptusiowie rozpoczęta!

Drodzy Rodzice,
2 raz nasze przedszkole aktywnie włącza się w akcję szycia laleczek "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA ". Tym razem pieniądze z "aukcji" Unicef przeznaczy na podstawowe szczepienia dzieci z krajów trzeciego świata.
Wielu z Państwa pobrało już szablony i zabrało się za projektowanie i szycie.Mamy już pierwszą lalkę! Jest cudna.
W Demptusiowie finałowy Dzień Wszystkich Kolorów Świata i aukcja laleczek odbędzie się 27.02.19. w środę.
Ambasadorem Dobrej Woli Unicefu,wspierającym i promującym akcję jest Majka Jeżowska.

Oto kilka słów o projekcie ze strony Unicefu:

Wszystkie Kolory Świata - V edycja

"W jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pokazać dzieciom, że mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym? To już piąta polska edycja światowego projektu edukacyjno – pomocowego UNICEF, którego początki sięgają 1999 roku. Zachęcamy do niesamowitej przygody zarówno najmłodszych przedszkolaków, uczniów,  jak ich starszych kolegów, a także  nauczycieli i całe środowisko pedagogiczne. Oczywiście zachęcamy do włączenia w działania  rodziców, dziadków i opiekunów, których wsparcie w tym projekcie będzie nieocenione."

Szczegółowych informacji udziela na terenie placówki
koordynator projektu:
mgr Sylwia Losvik,odpowiedzialna za kontakt z Unicefem.

Komunikat 2019-01-28, 21:21 | autor: Pani Sylwia