LIST DO FELIKSA O POLSCE.

Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci i rodziców w konkursie prac plastycznych „ List do Feliksa o Polsce", sprzężony z treściami zajęć w okolicach Święta Niepodległości. Chcemy, by poznając świat z Feliksem-bohaterem serii książek dla dzieci wyd. Mamika, nie zapomnieć o naszym kraju i z perspektywy małej Polki i małego Polaka spróbować opisać i narysować to, co w Polsce najbardziej kochamy. Zachęcamy rodziców do aktywnego wzięcia udziału w konkursie i wystawie prac. Wszystkie listy zostaną ,po zakończonym konkursie ,wysłane do Feliksa...a potem czekamy na odpowiedź, bo Feliks zdeklarował, że odpisze dzieciom na listy.To będzie dla nich wielkie przeżycie.
Zasady konkursu:
- konkurs trwa od 12.11.- 26.11. 2018.
-prace należy dostarczyć najpóźniej do 26.11.18.
-list powinien mieć tradycyjną formę, opatrzoną zwrotem do adresata, datą i miejscowością,treścią tematycznie związaną z tematem konkursu, własnoręcznym podpisem nadawcy: imię i nazwisko
- preferowany format listu to A4 w orientacji pionowej
- treść listu powinna być napisana literami drukowanymi przez rodzica lub dziecko
- konieczne są graficzne/ rysunkowe wstawki wykonane przez dzieci, zastępujące niektóre słowa- zamiast pisać „ choinka" można choinkę narysować 