Generator ozonu i oczyszczacz powietrza.

Szanowni Rodzice,
w trosce o zapewnienie naszym wychowankom jak najlepszych standardów pobytu i opieki w „Demptusiowie” oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom Rodziców w tym zakresie- z funduszu Rady Rodziców został zakupiony profesjonalny oczyszczacz powietrza oraz generator ozonu .

Oczyszczacz - posiada 7-stopniowy system filtracji , który uwalnia powietrze z 99,97% zanieczyszczeń. Eliminuje on zanieczyszczenia smogowe, alergeny przenoszone drogą powietrzną, kurz, roztocza, lotne związki organiczne a dzięki wbudowanej lampie UV dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie ,grzyby oraz wszelkie chorobotwórcze drobnoustroje- co w okresach wzmożonej zachorowalności dzieci –ma niebagatelne znaczenie. Urządzenie jest ciche i w pełni bezpieczne ( lampa UV jest zamknięta w komorze urządzenia i nie emituje światła), dodatkowo jonizuje powietrze i oczyszcza je w obecności dzieci.

Generator ozonu – ozon , nazywany aktywnym tlenem pełni funkcje silnego sterylizatora i utleniacza. Znajdzie on zastosowanie podczas cyklicznych i okresowych akcji oraz działań dezynfekująco-czyszczących bez użycia chemii. Ozon działa bakterio-, wiruso- i grzybo-bójczo; usuwa pleśnie , roztocza, pyły i pyłki alergiczne; znakomicie dezynfekuje łazienki i inne przedszkolne pomieszczenia, koce, pościele , zabawki itp.